LIST OD ZAWIEDZIONYCH PRACOWNIKÓW

W dniu wczorajszym otrzymaliśmy list od zawiedzionych Pracowników. Ze względu, że jest to anonim i nie mamy sposobu na udzielenie odpowiedzi autorowi/autorom skomentujemy i odpowiemy na naszej stronie.

Na wstępie podkreślamy że Organizacja Zakładowa NSZZ „Solidarność” w Castorama Polska Sp. z o.o. nie brała udziału w ostatnim procesie podwyżkowym. Pracodawca wprowadził je sam i według swoich zasad, o czym pisaliśmy już wcześniej (http://solidarnosc-castorama.pl/?p=281)

Faktem jest to że po ostatnich podwyżkach fala niezadowolenia jest duża, my nie zgadzamy się na uznaniowy sposób przyznawania podwyżek jaki proponował nam Pracodawca już w rozmowach w czerwcu 2016r. Nie zgadzamy się również z tym że doświadczeni Pracownicy nie zostali docenieni przy tych podwyżkach, dlatego będziemy nadal walczyć o wzrosty wynagrodzeń dla Pracowników Castoramy.

W tym miejscu chcielibyśmy zwrócić uwagę autorowi/autorom tego listu że byłoby nam dużo łatwiej działać gdyby nasz związek był liczniejszy. Więc może w końcu pora przestać stać z boku i się przyglądać, narzekać że trzeba płacić składkę lub pisać anonimy a zebrać się, przystąpić do nas i razem z nami wziąć sprawy w nasze ręce. Jesteśmy już prawie trzy lata i przez ten czas pokazaliśmy Wam że chcemy działać dla wszystkich i to co robimy jest dobre i przynosi korzyści Pracownikom, a gdy będzie nas jeszcze więcej to gwarantuje Wam że wówczas wywalczymy dużo więcej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Pin It on Pinterest

Scroll Up