CZYJ TO POMYSŁ, DYREKTORA CZY CENTRALI ?

Po Lublinie, Łodzi, Pomorzu Zachodnim, Mazowszu  w Słupsku powstała kolejna Komisja Oddziałowa w naszych strukturach. Pracownikom tego sklepu bardzo dziękujemy za okazane zaufanie i wiarę w to że razem możemy wiele zmienić.

Przy okazji uzupełniania naszej tablicy Związkowej, zwróciłem uwagę na tablicę planu pracy sklepu, która budzi wiele kontrowersji wśród Pracowników. Zastanawiające jest to, kto wpadł na pomysł że będąc w pracy na rano, na przerwę  można iść tylko w ciągu dwóch pierwszych lub dwóch ostatnich godzin pracy !  Decyzja tym bardziej wątpliwa, gdyż na działach zazwyczaj jest kilku pracowników. Takie postępowanie po raz kolejny pokazuje jak się traktuje Pracowników ! Istnieje podejrzenie, że jest to decyzja jednostki, ponieważ ponoć na tym sklepie jest jeszcze kilka innych kontrowersyjnych wytycznych, typu: zakazy UŻ kiedy Pracownik potrzebuje, urlopy 14dniowe poza sezonem, częste nadgodziny ze względu na szczególną potrzebę Pracodawcy – zamiast zwiększenie etatów i inne.

Proszę o informacje czy na innych sklepach wiszą takie tablice i opisanie jakie dziwne wytyczne obowiązują na Waszych sklepach. Informacje przesyłajcie na : castosolidarnosc@op.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Pin It on Pinterest

Scroll Up