Elektroniczna legitymacja związkowa

Trwa druk nowych elektronicznych legitymacji związkowych. Wszystkie informacje dotyczące członków będą zapisane w kodzie kreskowym dokumentu. Użytkownicy legitymacji będą korzystać z dodatkowych bonusów i przywilejów.
 Po zakończonych testach ruszył proces drukowania elektronicznych legitymacji członkowskich. Wszystkie najważniejsze informacje zapisane będą w kodzie kreskowym. Właściciele tych legitymacji będą mogli korzystać z dodatkowych przywilejów związanych z jej posiadaniem (na szczeblu Komisji Krajowej prowadzone są rozmowy w sprawie rabatów w dużych sieciach handlowych, stacjach paliwowych itp.). Powodzenie i wielkość wywalczonych rabatów będzie zależała od ilości wydanych kart. Na podstawie karty, która pozwoli na weryfikację członka, będzie również można korzystać z darmowych porad prawnych, które odbywają się w biurach regionów.
Wniosek do pobrania tutaj : Wniosek-ELC.pdf
Wszyscy członkowie naszego związku otrzymają wnioski na skrzynki @. W regionach gdzie funkcjonują nasze Komisje Oddziałowe sprawą zajmą się ich przewodniczący.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Pin It on Pinterest

Scroll Up