Dołącz do nas

JAK PRZYSTĄPIĆ DO ZWIĄZKU ZAWODOWEGO?

Prawo obowiązujące w Polsce, mówi, że reprezentatywną organizacją pracowników do rozmów z pracodawcą jest związek zawodowy.

Aby wstąpić w szeregi Związku Zawodowego NSZZ „Solidarność” w Castorama Polska wystarczy wypełnić deklarację członkowską i klauzulę informacyjną i przesłanie jej do nas na adres:

Organizacja Międzyzakładowa NSZZ „Solidarność” przy Castorama Polska,  ul.Warszawska 1/101, 59-900 Zgorzelec

Następnie uchwałą komisji zakładowej zostaniesz przyjęty do grona członków NSZZ „Solidarność” w Castorama Polska o czym poinformujemy Cie powitalnym e-mailem.

Składki każdy członek opłaca sam na dane wskazane przez nas w e-mailu powitalnym. Nie robimy tego za pośrednictwem księgowości ponieważ jesteśmy anonimowi.

U NAS KAŻDY CZŁONEK JEST ANONIMOWY !

 

Najlepszym sposobem, aby poprawić swoje warunki pracy jest zachęcenie jak największej ilości znajomych z pracy do dołączenia do NSZZ „Solidarność”. Im więcej członków Związku będzie w twoim miejscu pracy, tym większy wpływ będziecie mieli na warunki pracy i wysokość zarobków.

Związek zawodowy, który chce działać z sukcesami i być silny, a silny będzie gdy będzie liczny ! Dlatego stale dążymy do pozyskiwania nowych członków Związku.

Pin It on Pinterest

Scroll Up