BARDZO WAŻNA INFORMACJA DLA PRACOWNIKÓW CASTORAMA POLSKA

UWAGA !!!!!UWAGA!!!!!UWAGA!!!!!UWAGA!!!!!UWAGA!!!!!

Pracodawca przekazał kadrom kierowniczym i do wiadomości pracowników nowe wytyczne w sprawie zasad planowania i rozliczania czasu pracy :  ZASADY

Tym sposobem Pracodawca chce ominąć Regulamin Pracy który jest dokumentem nadrzędnym ! W związku z powyższym, informujemy iż rozesłane zasady są dokumentem nieważnym i nie mają prawa zostać wprowadzone w życie. Jedynym obowiązującym dokumentem regulującym czas pracy pracowników Castorama Polska Sp. z o.o. jest obowiązujący Regulamin Pracy !

UWAGA !!!!!UWAGA!!!!!UWAGA!!!!!UWAGA!!!!!UWAGA!!!!!

Ponadto informujemy wszystkich Pracowników, a raczej już byłych Pracowników z którymi zostały rozwiązane stosunki pracy od lipca 2018r do dnia dzisiejszego w sposób inny niż za porozumieniem stron, że zgodnie z naszą oceną mogą występować do Sądu Pracy o odszkodowania lub z wnioskami o przywrócenie do pracy , ponieważ Pracodawca nie przeprowadzał konsultacji pracowniczych z Organizacją Zakładową !