Witajcie.

Temat zorganizowanego turnieju SOL C-CUP przez naszą Organizację nadal nie daje spokoju i najwyraźniej boli naszego pracodawcę.

Sprawą postanowiła zająć się komisja etyki. Nie wiadomo dlaczego, ale skoro w firmie nie ma poważniejszych problemów to niech działa. W załączeniu nasza odpowiedź na pismo które otrzymaliśmy. Pismo od komisji etyki posiada pieczątkę POUFNE , zapewne po to abyśmy go nigdzie nie umieszczali i pokazali jakim nieprofesjonalizmem wykazuje się owa komisja. Niebawem może wszystkie pisma kierowane do nas będą poufne , dlaczego ? My  doskonale wiemy co jest poufne i co jest tajemnicą spółki, dlatego podejrzewamy że takie działania są spowodowane strachem, a przed czym to oceńcie sami. My nie mydlimy oczu !

Wracając do komisji etyki i czytając pismo od niej, to istnieje prawdopodobieństwo że niebawem zacznie nas rozliczać za to co i gdzie robimy w czasie wolnym oraz że zacznie rozliczać, kontrolować i ingerować w działalność Urzędów Miasta, Organizacji Samorządowych, Wszystkich Firm i Niezależnych Organizacji Związkowych. A wszystko to chyba troszkę wykracza poza jej kompetencje.

Dlatego niebawem postaramy się przesłać tej komisji kilka zgłoszeń i spraw do wyjaśnienia w ramach posiadanych kompetencji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Pin It on Pinterest

Scroll Up