Ostrowiec Świętokrzyski z nami

Sklep w Ostrowcu Świętokrzyskim został uzwiązkowiony i objęty działalnością NSZZ „Solidarność” w Castorama Polska Sp. z o.o. od dnia   31 sierpnia 2015r. Jednak odzewu na nasz apel jaki wystosowaliśmy w ostatnim czasie, się nie spodziewaliśmy. W nasze szeregi wstąpiło  ponad 30 Pracowników, za co im serdecznie dziękujemy. Jak wynika z otrzymanych informacji jest to kolejny sklep, w którym dyrekcja szczególnie w osobie DS okazuje brak poszanowania dla swoich Pracowników, a w szczególności tych z długim stażem pracy. Dyrektorowi, któremu też bardzo zależało na super wyniku Glinta  i który stawia na „młodych” zapominając, że o sile sklepu i firmy nie decydują tabelki i „młodzi” a doświadczona i odpowiednio doceniona kadra !

Bardzo nas cieszy liczne grono kibiców, obserwatorów i tych wiedzących że jesteśmy. Coraz częściej dzwoniących jak robi się ciepło pod siedzeniem! Dlatego serdecznie zapraszamy Pracowników kolejnych sklepów do wstępowania w nasze szeregi przykładem kolegów i koleżanek z Ostrowca Świętokrzyskiego !

Dla tych co pytają : „A co ja z tego będę miał ?” odpowiem, bo „Solidarność” zaczęła działać nawet pod tym kątem. Jest karta rabatowa Lotos  (minimum 10gr na litrze i 15% zniżki na akcesoria i usługi) niebawem będzie Orlen i inni partnerzy  , od 15 listopada będzie dodatkowa ochrona prawna CDO24 !

Możemy tej grupie co tak pytają, powiedzieć :  CO MASZ – DZIĘKI NAMpremię 14-stkę, którą Pracodawca chciał zlikwidować, ponad 3% więcej pensji, dzięki naszej walce w procesach podwyżkowych , dofinansowanie do wypoczynku pracownika , które może wynieść prawie  1000zł ! A każdy członek naszej Organizacji ma tą pewność że jak zacznie się coś dziać koło jego osoby to nie zostanie sam ! Swego czasu pokazaliśmy  wyroki sądowe z ugodami i odszkodowaniami dla Pracowników których reprezentowali prawnicy „Solidarności”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Pin It on Pinterest

Scroll Up