SOL C-CUP

Witajcie.
Mam przyjemność się pochwalić że w piątek 18 listopada odbył się organizowany przez naszą Organizację turniej piłki nożnej halowej SOL C-CUP.
Zgodnie z obietnicą nie zamieścimy tutaj żadnych nazwisk, nazw drużyn i zdjęć. Wszystko to dla „bezpieczeństwa” uczestników.
O CZARNEJ STRONIE ORGANIZACJI TURNIEJU NAPISZĘ W OSOBNYM POŚCIE , JAK WRÓCI Z WERYFIKACJI PRAWNEJ. WÓWCZAS ZOBACZYCIE JAKIE METODY W XXI WIEKU STOSUJE PRACODAWCA.
Ale wracając do miłych i przyjemnych okoliczności rozgrywanego turnieju, przebiegał on w miłej i koleżeńskiej atmosferze, choć w finale i meczu o 3 miejsce było już widać że gra się o stawkę !
Turniej wygrała drużyna GOŚCI pokonując drużynę GOSPODARZY po rzutach karnych 4:3 , w regulaminowym czasie mecz zakończył się wynikiem 0:0 , natomiast mecz o 3 miejsce zakończył się wygraną 3:0 dla drużyny GOŚCI.
Mimo tego iż wszyscy uczestnicy turnieju byli ubezpieczeni, nie było żadnej kontuzji , choć kilkanaście siniaków zapewne będzie 🙂 . No cóż, to jest wkalkulowane futbol , o czym nie wszyscy mają pojęcie.
Trzy najlepsze drużyny otrzymały pamiątkowe puchary ufundowane przez naszego sponsora a wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe kubki. Obecnością przy wręczaniu nagród zaszczyciły nas władze Urzędu Miasta Zgorzelec, Prezes CSR w Zgorzelcu oraz Szefostwo Jeleniogórskiej „Solidarności” , ludzie bez których zorganizowanie turnieju byłoby niemożliwe za co im serdecznie dziękujemy.
Ci co nie byli niech żałują, a po otrzymanych gratulacjach i podziękowaniach za organizację oraz napotkanych trudnościach , które mnie dodatkowo zmobilizowały zapraszam za rok !
W tym miejscu zapewniam że ponownie zwrócę się do Pracodawcy o wspólne zorganizowanie II Edycji Turnieju SOL C-CUP .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Pin It on Pinterest

Scroll Up