Pismo do Pracodawcy w sprawie ANKIETY

W związku z przeprowadzoną ankietą na naszym profilu na Facebook, dotyczącą wykorzystywania środków socjalnych, Komisja Zakładowa NSZZ „Solidarność” w Castorama Polska Sp. z o.o. zwraca się z prośbą o przeprowadzenie tej ankiety w sposób ogólnodostępny dla wszystkich Pracowników. Nasza prośba jest spowodowana wnioskami i prośbami pracowników, którzy chcieliby uzyskać wynik i poznać opinie większej grupy pracowników.

Chcielibyśmy zaproponować, aby ankieta ta została przeprowadzona na Całej Naprzód, ogólnodostępnej platformie dla Pracowników, wzorem innych ankiet z wcześniejszych lat.

Prosimy o przeprowadzenie ankiety poprzez zadanie dwóch pytań :

A : Czy uważasz że imprezy integracyjne i urodzinowe powinny być organizowane ze środków socjalnych, tak jak to miało miejsce dotychczas w formie dyskoteki z alkoholem ?

B : Czy uważasz że imprezy integracyjne i urodzinowe sklepów powinny być organizowane ze środków obrotowych sklepów , a ze środków socjalnych powinny być finansowane takie świadczenia jak : bony , paczki , wycieczki , koncerty i inne wydarzenia kulturalno-oświatowe lub imprezy sportowo-rekreacyjne itp.

Mamy nadzieję, że Pracodawca przychyli się do prośby Pracowników i pozwoli poznać zdanie większej grupy pracowników. Ponadto pozwoli to uniknąć stwierdzeń o tendencyjnym wyniku ankiety przeprowadzonej na naszym Facebookowym profilu, który wyniósł : A 18% , B 82% . Wartym zaznaczenia jest fakt, że w ankiecie brali udział Pracownicy z różnych lokalizacji i różnych grup stanowiskowych , począwszy od Dyrektorów sklepów kończąc na doradcach handlowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Pin It on Pinterest

Scroll Up