Vouchery na wakacje II tura

W związku z pytaniami i prośbami od spóźnialskich i zapominalskich oraz planowanymi zmianami usługodawcy od czerwca 2021 uruchamiamy II turę rezerwacji voucherów na pobyty w domkach lub apartamentach na morzem dla naszych obecnych i przyszłych członków.

Członkowie związku szczegóły związane z kosztem voucherów otrzymają w wiadomości sms.

Więcej informacji znajdziecie tutaj :

Dla utrwalenia i przypomnienia : jeden voucher to pobyt maksymalnie 7 dni i 7 nocy w apartamencie (dla 4 osób) lub domku (dla 9 osób) , cena nie jest za osobę, nie za dzień, tylko za 7 dni dla 4 lub 9 osób ! Voucher jest ważny 5 lat.

Vouchery z naszego pierwszego zamówienia już dotarły i zostały rozesłane do zamawiających

Drugą turę również podzielimy na etapy, podobnie jak poprzednia. Musimy ze wszystkim zdążyć do końca maja ponieważ, tak jak wspomnieliśmy do czerwca warunki będą już  troszkę gorsze, a do końca maja mamy gwarancję obecnych warunków przez 5lat.

I ETAP od dziś do 9 maja

zbieramy mailowo (castosolidarnosc@op.pl) deklaracje na ilość zamawianych voucherów

II ETAP od 10 maja do 17 maja

oczekiwać będziemy na wpłatę za zamówione vouchery

III ETAP koniec maja początek czerwca

będziemy rozsyłać vouchery

Z informacji jakie posiadamy od 30 kwietnia wszystkie ośrodki będą już otwarte, na dzień dzisiejszy otwarte są Rowy i Pobierowo.W przypadku zamknięcia ośrodków ważność voucherów jest wydłużana proporcjonalnie o te okresy.