OFERTA NA WYPOCZYNEK DLA CZŁONKÓW I PRZYSZŁYCH CZŁONKÓW NASZEJ ORGANIZACJI

Witajcie,

Otrzymaliśmy ofertę specjalną dedykowaną dla związków, dającą MEGA RABATY na pobyty w luksusowych Resortach nadmorskich.

W związku z tym, że oferta wydaje się nam bardzo korzystna postanowiliśmy z niej skorzystać i skierować ją do wszystkich obecnych i przyszłych członków naszej organizacji.

Oferta obejmuje zakup voucherów na tygodniowy pobyt w domkach lub apartamentach w MEGA CENACH:

Domek – tydzień pobytu! (do 9 osób)

 

Apartament – tydzień pobytu! (do 4 osób)

 

 

Vouchery obowiązują przez 5lat w terminie od 01.04-14.06, cały wrzesień, październik w 6 lokalizacjach tj. Pobierowo, Niechorze , Mielno, Rowy, Grzybowo, Ustronie Morskie (dotyczy domów i apartamentów). Od listopada do końca marca są w ofercie apartamenty całoroczne (ogrzewane gazem) w Pobierowie, Rowach

Dodatkowe koszty, które ponosi osoba posiadająca voucher tzw. opłaty obowiązkowe to: 150zł za sprzątanie i 750zł kaucja zwrotna z której potrącana jest opłata za zużyte media ( prąd, woda) średnia z 4lat funkcjonowania resortów to 80zł-100zł za tydzień w apartamencie, 120zł-150zł za tydzień w domku. Opłata za media jest wyliczana na podstawie liczników według zużycia. Z kaucji mogą goście korzystać na miejscu wykorzystując ją np. na posiłki, napoje itp.

Opłata za sprzątanie i kaucję jest wymagana przy dokonywaniu rezerwacji. Nie przy zakupie vouchera!

Posiadacz vouchera sam wybiera lokalizację i termin.

Koszty usług jak sprzątanie i kaucja są niezmienne, ulec zmianie może jedynie opłata za wodę i prąd wszystko zależy od podwyżek i gminy w której znajduje się resort.

Opłaty opcjonalne nie wymagane to:

Parking (do dyspozycji Gości oddajemy ogrodzony oraz monitorowany parking na terenie kompleksu. Maksymalnie 2 samochody na 1 domek. Cena za pierwszy samochód to 15 zł/dobę; cena za drugi samochód to 25 zł/dobę)

  • Komplet ręczników (komplet białych ręczników 100% bawełny 50×100 cm oraz 70×140 cm. Ręczniki prane w pralni chemicznej z gwarancją zachowania 100% higieny. Cena za wypożyczenie kompletu 25 zł.)
  • Rowery (Cena wypożyczenia 35 zł/1 szt.)
  • Grill elektryczny (Cena wypożyczenia 55 zł/1 szt.)
  • Łóżeczko dziecięce (Cena wypożyczenia 40 zł/1 szt.)
  • Krzesełko dziecięce (Cena wypożyczenia 20 zł/1 szt.)
  • Wanienka dziecięca (Cena wypożyczenia 15 zł/1 szt.)
  • Zwierzęta (Możesz zabrać ze sobą psa lub kota. Akceptujemy zwierzęta o wadze do 10 kg. Cena pobytu za dobę to 45 zł)

 

Jest możliwość wykupienia posiłków cena ich to na dzień dzisiejszy, ponieważ jest promocja 20% to:

Osoba Dorosła – śniadanie 39zł, śniadanie + obiadokolacja 79zł

Dzieci od 2-12 lat – śniadanie 31zł, śniadanie + obiadokolacja 55zł

Dzieci od 0-2lat – za darmo

Restauracje są w trzech ośrodkach tj. Pobierowo, Rowy, Mielno od 01.06.2021 otworzona zostanie restauracja w Ustroniu Morskim

We wszystkich 6 resortach jest kawiarnia i bistro.

Każdy domek i apartament ma aneks kuchenny w pełni wyposażony.

W cenie zakupionego vouchera: pobyt na 7 dób dla 4 lub 9 osób, podgrzewany basen zewnętrzny, brodzik dla dzieci, jacuzzi, place zabaw, małpi gaj, boisko plażowe, siłownia zewnętrzna, basen kryty i sauny- dotyczy Ośrodków w Pobierowie i Rowach, zjeżdżalnie wodne w 5 ośrodkach (w Pobierowie nie ma zjeżdżalni), animacje dla dzieci i dorosłych.

W związku z tym, że nie ma możliwości samodzielnego zakupu voucherów, zakupu dokona nasza organizacja, po  Waszych uprzednich deklaracjach. Oczywiście jest liczba minimalna którą musimy zakupić, ale patrząc na ofertę to nie będzie z tym problemu. Tym bardziej, że vouchery są ważne 5 lat i będą in blanco więc będzie je można przekazać znajomym w przypadku braku możliwości wykorzystania. 

Proces zakupu przebiegnie w następujący sposób:

1 ETAP do 21 marca 2021

Zbieramy deklaracje mailowo ( castosolidarnosc@op.pl ) co do ilości zamawianych voucherów w rozbiciu na domek czy apartament

2 ETAP do 28 marca 2021

Oczekiwać będziemy na wpłatę za zamówione vouchery

3 ETAP

Po otrzymaniu voucherów będziemy rozsyłać je zamawiającym.

 

Osoby chętne i zainteresowane prosimy o deklaracje ilości zamawianych voucherów. W razie pytań i wątpliwości piszcie do nas. W razie potrzeby prześlemy na maila regulamin i pozostałe niezbędne informacje.

Pracownicy Castorama Polska Sp. z o.o. i Castorama Polska Oddział I niebędący członkami naszej organizacji mogą również skorzystać z tej oferty po wstąpieniu w nasze szeregi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Pin It on Pinterest

Scroll Up