SPÓR ZBIOROWY – info

Po ponad miesiącu czasu otrzymaliśmy zaproszenie na spotkanie w sprawie żądań związanych m.in. ze wzrostem wynagrodzeń przedstawionych przez naszą Organizację !

Zwrócić uwagę wszystkich zainteresowanych chcielibyśmy na to jak postępuje Pracodawca i osoby które są odpowiedzialne za kontakty i dialog z przedstawicielami Związków Zawodowych. Tak jak już nie raz pisaliśmy, stali się dla nas bardzo przewidywalni ! A sposobu ich działania nie nazwiemy po imieniu bo znów będą gotowi poczuć się urażeni ! A teraz kilka faktów :

– 12 października na naszej stronie zamieściliśmy wpis o zawiadomieniu prokuratury,

– pismo/zaproszenie od Pracodawcy na spotkanie nosi również datę 12 października , przypadek ???? nie ,

– bo owe pismo zostało wysłane dopiero 16 października

– pierwszy termin spotkania to 18 października, choć pismo wysłali 16 października , przypadek ???? nie ,

Takie działania były do przewidzenia, dlatego prokuraturę zawiadomiliśmy wcześniej !!!!! I mamy nadzieję że ktoś odpowiedzialny  za taki stan rzeczy poniesie konsekwencje za swoje świadome działania !

Takie działania to są ewidentne przykłady tego że Pracodawca będzie robił wszystko żeby sprawę podwyżek opóźnić jak najbardziej się da !