SPRZECZNE INFORMACJE – WROCŁAW KORONA, NOWY TARG, RADA PRACOWNICZA

Zanim przejdziemy do tematów z tytułu , z przyjemnością informujemy że nasz ostatni post na Facebooku dotarł aż do 58000 odbiorców. Wynika jest zaskakujący nawet dla nas, ale bez osób udostępniających go dalej byłby niemożliwy za co dziękujemy ! 🙂

 

W związku z wypowiedzianym przez nas porozumieniem o współpracy z Pracodawcą niebawem mogą zniknąć nasze tablice ze sklepów, jednak wszyscy mamy świadomość jaką siłę przekazu stanowi Facebook. Zapewne dlatego Pracodawcy tak zależało podczas rozprawy sądowej aby ograniczyć naszą działalność na Facebooku, co jednak się im nie udało.

Odnosząc się do spraw z tematu, chcemy rozwinąć wątki o których była mowa na ostatnim spotkaniu, ale co do których występują sprzeczności delikatnie mówiąc.

Wrocław Korona – ZFŚS

Sprawa ciągnie się od czerwca i pisaliśmy o niej we wcześniejszych postach a dotyczy kilku pracowników którym komisja socjalna na sklepie nie wypłaciła dofinansowania do wypoczynku pracowników i ich dzieci stosując wyższość § 10 pkt 2a nad § 6 pkt 12 i 13. Na spotkaniu z ust Pani Kierownik ds. Relacji Pracowniczych padło stwierdzenie że ci  Pracownicy są zadowoleni , co uważamy za nieprawdę ponieważ rozmawialiśmy z jednym z tych Pracowników i miał o sprawie odmienne zdanie. Takie działanie pokazuje w jaki sposób działa nasz Pracodawca, który wszystkie niewygodne tematy zamiata pod dywan albo je bagatelizuje. Niebawem wszyscy usłyszymy że jesteśmy zadowoleni z Premii Turbo ! A dokładnie to się nie dowiemy bo nie będzie badania Twoje Zdanie, ale o tym niebawem!

Tarnowskie Góry – parking

Pracownicy nie potwierdzają zdania i tłumaczeń dyrekcji sklepu w sprawie parkowania . Czyli kolejna manipulacja faktami .

Rada Pracownicza – regulamin pracy

Zastanawia nas niespójny przekaz informacji. Na spotkaniu poinformowano nas że rada pozytywnie zaopiniowała projekt regulaminu . Natomiast w komunikacie rady nie ma o tym bardzo ważnym fakcie mowy, jedynie jest mowa o przekazaniu Pracodawcy uwag pracowników. Ale rozumiemy że jest to Rada Pracodawcy, która mało może i taki szczegół jest mało ważny !

A przy okazji wpisu pozdrawiamy dyrektora Piotra R. ze Szczecina 1 , który w beszczelny sposób wita Pracowników sklepu „Witam , na moim prywatnym folwarku” . No cóż , zdajemy sobie sprawę że nie wszyscy dyrektorzy wiedzą jak profesjonalnie zarządzać ! 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Pin It on Pinterest

Scroll Up