NOMINACJA

Witajcie.

Trochę zawrzało po wywieszonej nominacji w dniu wczorajszym lub dzisiejszym. Jeśli nie wiecie o kogo chodzi to spójrzcie na tablicę nominacji. My nazwisk podawać nie będziemy, zapewne się domyślicie. Z dniem 1 lutego odchodzi z naszej firmy członek zarządu wyznaczony do kontaktów z nami. Osoba ta korporacyjną karierę zrobiła w Carrefour a później trafiła do nas.

W nominacji wspomina się o karierze tej osoby i jej sukcesach. Mowa między innymi o Turbo Progresji tej która jest nam wypominana przy okazji rozmów w sprawie podwyżek, mowa jest również o promowaniu wizerunku firmy i budowaniu relacji z partnerami społecznymi. Chodzi tu chyba tylko o radę pracowniczą, bo autor tekstu zapomniał całkowicie co się stało z pierwszą Organizacją Związkową w naszej firmie (już jej nie ma i wiadomo w jakich okolicznościach to nastąpiło) i jak wyglądają relacje z nami.

W imieniu naszym życzy się tej osobie sukcesów na nowym stanowisku, a po informacjach otrzymywanych od Was widać że się cieszymy podobnie jak pracownicy Carrefoura swego czasu, o czym po kontaktach z nimi. Natomiast patrząc na następcę tej osoby pewne jest jedno , nikt nam nie powie że lata zaległości we wzroście naszych pensji to nie jej wina bo jej wtedy nie było w firmie !

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Pin It on Pinterest

Scroll Up