ZFŚS – KOMUNIKAT DO PRACOWNIKÓW POZNAŃ MURAWA

W związku przesłanymi pismami do naszej Organizacji przez komisję socjalną sklepu Poznań Murawa i propozycją spotkania i wskazanie przez nas dogodnego miejsca i terminu spotkania Komisja i pracownicy sklepu nie skorzystali z naszego zaproszenia i nie przyjechali do naszego biura. W związku z powyższym dnia 9 stycznia br. wystosowaliśmy do komisji pismo następującej treści :

” W nawiązaniu prowadzonej wcześniej korespondencji i przeprowadzonej rozmowy telefonicznej dnia 19 grudnia 2018r. o godzinie 16:32 z przedstawicielem komisji socjalnej Panem (tu jest imię i nazwisko członka komisji)  informujemy, że pomimo faktu iż nie zechcieli Państwo zaszczycić nas swoją obecnością i przyjechać na spotkanie do Zgorzelca to my przyjedziemy na spotkanie do Was. Prosimy zgodnie z zapewnieniem i deklaracją Pana (tu jest imię członka komisji) potwierdzić możliwość zorganizowania spotkania na sali konferencyjnej w Państwa sklepie, co miało zostać potwierdzone lecz nie zostało pomimo obietnicy Pana (tu jest imię członka komisji) . Ponadto z posiadanych informacji wiemy że na jednym ze spotkań informacyjnych z pracownikami sklepu „MSI” Dyrektor Sklepu zapowiedział zaproszenie przedstawicieli naszej Organizacji w celu wyjaśnienia spraw związanych z funkcjonowaniem i wydatkowaniem środków z funduszu socjalnego. Myślimy że ta deklaracja Dyrektora Sklepu pozwoli na zorganizowanie spotkania w jak najszybszym czasie.

Z niecierpliwością oczekujemy na potwierdzenie możliwości spotkania się z pracownikami Państwa sklepu .”

Na pismo do dnia dzisiejszego nie otrzymaliśmy odpowiedzi ! Czyżby wcześniejsze pisma z zaproszeniem były prowokacją i kolejną manipulacją pracownikami ? To pytanie pozostawiamy bez odpowiedzi .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Pin It on Pinterest

Scroll Up