DODATEK INFLACYJNY i WZROST WYNAGRODZEŃ

W związku ze wznowieniem rozmów z pracodawcą po prawie 3 latach bezprawnego twierdzenia pracodawcy o utracie uprawnień przez naszą organizację wystąpiliśmy z pismem i zaprosiliśmy jego przedstawicieli na spotkanie celem poruszenia i uregulowania ważnych spraw pracowniczych. Na początek chcielibyśmy zająć się wypłatą jeszcze w tym roku jednorazowego dodatku inflacyjnego oraz wzrostem wynagrodzeń dla wszystkich pracowników spółki. Ponadto w związku z otrzymywanymi zgłoszeniami w spawach pracy w wysokich temperaturach na PS, chcielibyśmy kwestię pracy w wysokich i niskich temperaturach uregulować raz na zawsze tak żeby wszystko było jasne i jednolite we wszystkich sklepach.

Oczywiście posiadamy swoje pomysły i plan działania, ale jesteśmy otwarci też na każdy pomysł i propozycję. Liczymy na zaangażowanie pracowników spółki i przesyłanie nam pomysłów jak i sytuacji problematycznych z którymi się borykacie na co dzień (np. po ostatnim poście na Facebooku otrzymujemy zgłoszenia co do jakości nowej odzieży roboczej).

Chcąc być skuteczniejsi musimy rozwijać i powiększać naszą liczebność, dlatego zapraszamy wszystkich pracowników Castorama Polska Sp. z o.o. oraz Castorama Polska Oddział I do wstępowania w nasze szeregi http://solidarnosc-castorama.pl/?page_id=12  . Naprawdę nie ma czego się obawiać, a niestety jest co zmieniać, ale do tego potrzebujemy wsparcia i zaufania jak największej liczby pracowników.