ZWOLNIENI DYSCYPLINARNIE DZIAŁACZE NASZEJ ORGANIZACJI PRZYWRÓCENI DO PRACY !!!

Po ponad 900 dniach procesów i pozostawania bez pracy trójka z dziesięciu zwolnionych członków naszej komisji wraca do pracy. Ewa, Marek (zastępca przewodniczącego) i Wojtek (przewodniczący naszej organizacji) po prawomocnych wyrokach sądu zostali przywróceni do pracy 💪 Solidarność wygrała, wygrała też sprawiedliwość i prawda dzięki czemu nie doszło do zniszczenia naszej organizacji. Sąd potwierdził nasze zdanie o bezprawności zwolnień działaczy jakich dopuścił się pracodawca.

Okres walki o sprawiedliwość był również okresem próby naszej organizacji. Dziś jednak cieszymy się z pierwszych sukcesów i oczekujemy na kolejne. Dziękujemy wszystkim członkom, którzy z nami wytrwali w tym trudnym okresie. Bo to dzięki Wam mieliśmy siłę do walki o sprawiedliwość. Dziękujemy również Władzom i Organizacjom Solidarności za wsparcie i pomoc jaką otrzymaliśmy, bo bez niej nie dalibyśmy rady. Po raz kolejny potwierdziło się, że „Solidarność to jeden i drugi, nigdy jeden przeciw drugiemu”

Niestety do dnia dzisiejszego nie doczekaliśmy się na refleksję ze strony pracodawcy i nie usłyszeliśmy słowa przepraszam. Mimo tego nadal liczymy na współpracę dla dobra wszystkich pracowników, a w sprawach spornych oraz bezprawnych działań pracodawcy będziemy kontynuować i inicjować działania związkowe.

Dziś jednak chcemy skupić się na rozwoju naszej organizacji. Nasz przykład powinien pokazać, że w Solidarności jest siła ✌️i warto walczyć 💪

Dlatego zachęcamy wszystkich pracowników Castorama Polska Sp. z o.o. jak i Castorama Polska Oddział I do występowania w nasze szeregi i zbudowanie silnej organizacji. Więc zapraszamy, nie macie czego się obawiać

DOŁĄCZ DO NAS

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Pin It on Pinterest

Scroll Up