Witajcie.

Wielu z Was zapewne zadaje sobie pytanie ,  I CO DALEJ ? Więc odpowiadamy . Nasza Organizacja Międzyzakładowa NSZZ  „Solidarność” przy Castorama działa i funkcjonuje normalnie .  Wszyscy członkowie Komisji pełnią swoje funkcje, żaden ze zwolnionych działaczy nie poszukuje innej pracy gdyż jesteśmy przekonani, że niedługo pracodawca zmuszony działaniami Solidarności lub ostatecznie wyrokami sądu przywróci wszystkich do pracy !

Pracodawca chciał Was/Nas wszystkich wystraszyć co mu się nie udało ! bo w związku z jego bezprawnymi działaniami z naszej Organizacji nie wypisał się żaden członek związku !

Wiemy że pracodawca twierdził, że nasza Organizacja nie posiadała uprawnień a nawet pojawiały się głosy że jej nie ma , to NIEPRAWDA i będziemy  to udowodniać w sądzie. Wiemy że pracodawca nakazał sklepom przesyłać nam protokoły socjalne celem akceptacji , co potwierdza nasze stanowisko o normalnym i formalnie prawnym funkcjonowaniu !

Niebawem zobaczycie nas również na sklepach , więc do zobaczenia !