WYNIKI ANKIETY ZFŚS

Zakończyliśmy ankietę w sprawie ZFŚS, która była przeprowadzana wśród Pracowników, poniżej przedstawiamy szczegółowe wyniki. Wszystkim biorącym udział w ankiecie dziękujemy. Dzięki jej wynikom przedstawimy na najbliższym spotkaniu dnia 27 kwietnia 2018r. Pracodawcy kierunki zmian w ZFŚS.

2 thoughts on “WYNIKI ANKIETY ZFŚS

• Kwiecień 26, 2018 at 11:42 am
    Permalink

Witam
    A gdzie ta ankieta była przeprowadzana i na jak licznej grupie bo 2 osoby z 2 to tez 100% 🙂
    My też mamy związki w sklepie ale nikogo z ZZ z ankietą nie było:

• Kwiecień 26, 2018 at 12:07 pm
      Permalink

Ankieta była ogólnodostępna i nie była dedykowana wyłącznie do członków Związku, np. z Lubina zostały przesłane ankiety zbiorczo, jako adresat widniało Castorama Lubin . Ankieta była dostępna na naszej stronie i na naszym profilu na FB , była ona dobrowolna i anonimowa. W przypadku gdyby wzięły w niej udział tylko 2 osoby to wyniki byłyby całkiem inne. Wiemy, że ktoś próbuje wyniki podważać, co jednak się mu nie uda.