AKCJE AGITACYJNE NA SKLEPACH

Konstytucja zapewnia wszystkim obywatelom wolność do zrzeszania się w związkach zawodowych.

W dniu wczorajszym zgodnie z naszymi zapowiedziami „Solidarność” rozpoczęła akcje agitacyjne na sklepach Castorama. Zgodnie z naszymi informacjami przedstawiciele Związku Zawodowego „Solidarność” odwiedzili kilka sklepów. Akcje będą powtarzane i będziemy się starali aby być na jak największej liczbie sklepów.

Tak jak pisaliśmy wypowiedzieliśmy Pracodawcy porozumienie o współpracy ponieważ nie godzimy się na faworyzowanie jednego z partnerów społecznych i dyskredytowanie naszej Organizacji. Ponadto nie będziemy akceptowali narzucania nam pewnych rozwiązań bez konsultacji i uzgodnień które jasno wynikają z ustawy o Związkach Zawodowych i Kodeksu Pracy.

W związku z powyższym akcje będą się powtarzać.

2 thoughts on “AKCJE AGITACYJNE NA SKLEPACH

 • Luty 15, 2018 at 8:44 pm
  Permalink

  PIP odwiedza Castodramaty i jest panika w końcu SOLIDARNOŚĆ robi porządki z tą popapraną menadzerką BRAWO Panie WOJTKU .

  Reply
 • Luty 16, 2018 at 9:57 pm
  Permalink

  Nastąpiła radość przenieśli Pana Mariusz Norkiewicz tzn NOREK -Mobingowiec do casto Legnicy mamy nadzieję że SOLIDARNOŚĆ zrobi ztym pseudo dyrektorem mobingowcem porządek albo centrala zareaguje pozdrawiam chłopaków związkowców

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Pin It on Pinterest

Scroll Up