KORZYŚCI Z PRZYNALEŻNOŚCI DO SOLIDARNOŚCI

Końcem czerwca zostało podpisane porozumienie  „Solidarności” z PZU i Bankiem Pekao S. A. Dzięki czemu, członkowie „Solidarności” po Lotosie, mogą korzystać z kolejnych rabatów i darmowych usług. A to dopiero początek. 

Warunkiem przystąpienia do Klubu PZU Pomoc dla NSZZ Solidarność jest wypełnienie formularza dostępnego na stronie:
https://klubpzupomoc.pzu.pl/nszz-solidarnosc . Po dokonaniu aktywacji w Klubie każdy otrzyma specjalny kod lub kartę uprawniającą do 10% zniżki przy zakupie niżej wskazanych ubezpieczeń. Wystarczy wypełnić formularz przystąpienia do Klubu PZU dla NSZZ Solidarność, a następnie udać się do agenta PZU SA i przed zawarciem umowy ubezpieczenia podać numer PESEL lub numer otrzymanej karty lub kodu. Agent sprawdzi uprawnienia do zniżki. Po pozytywnej weryfikacji udzieli zniżki.

Na jakie ubezpieczenia przysługuje zniżka?

  • PZU Auto: AC, OC, NNW Max
  • PZU Dom
  • PZU NNW – ogólne, umowy indywidualne i rodzinne
  • PZU Gospodarstwo Rolne: Obowiązkowe ubezpieczenie budynków, OC Rolnika, Mienie ruchome, NNW Rolnika
  • PZU Wojażer

Zniżka dotyczy wyłącznie umów z rocznym okresem ubezpieczenia, za wyjątkiem ubezpieczenia PZU Wojażer, które może być zawarte na okresy krótsze.

Dodatkową ofertę  dla członków Klubu PZU Pomoc NSZZ Solidarność przygotował także Bank Pekao S.A. Warunkiem skorzystania z niej, jest przedstawienie legitymacji NSZZ Solidarność w placówce Banku Pekao SA. Zakłada ona chociażby darmowe: prowadzenie rachunku płatniczego, obsługę karty debetowej, czy wypłaty z obcych bankomatów przez 24 miesiące od daty zawarcia umowy o kartę. Bank Pekao S.A. przygotował także ofertę specjalną dla organizacji działających w ramach NSZZ Solidarność

Poza powyższą ofertą każdy członek „Solidarności” otrzyma dostęp do obsługi prawnej, możliwości sprawdzenia pojazdu przez specjalistów przed zakupem, pomocy przy sprzedaży auta, rabatów na bilety do kin Helios oraz rabatów na sprzęt AGD marki Philips. Szczegóły znajdziecie na stronie https://klubpzupomoc.pzu.pl/nszz-solidarnosc

Każdy członek „Solidarności” w Castoramie może korzystać z darmowej 24 godziny na dobę/7 dni w tygodniu porady prawnej CDO 24.

One thought on “KORZYŚCI Z PRZYNALEŻNOŚCI DO SOLIDARNOŚCI

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Pin It on Pinterest

Scroll Up