KARTA LOTOS DLA CZŁONKÓW ZWIĄZKU

Informujemy że na skrzynki mailowe członków Związku rozesłane zostały dokumenty do uzyskania karty rabatowej na stacje paliw Lotos. Zgodnie z wynegocjowanymi warunkami przez „Solidarność” członkowie Związku z kartą otrzymają rabaty zgodnie z tabelą :

Rabat w sieci stacji z wyłączeniem stacji MOP Rabat na stacjach MOP
Paliwa standard 10 gr/l 15 gr/l
LPG 7 gr/l 12 gr/l
Paliwa Dynamic 15 gr/l 20 gr/l
Usługi myjni 15%
Oleje i płyny do spryskiwaczy 10%
Cafe Punkt 10%

Wszystkie dokumenty niezbędne do wyrobienia karty dostępne są również w zakładce dokumenty do pobrania , gdzie macie wzór, regulamin, ulotkę z rabatami i wniosek.

Ważną sprawą jest fakt posiadania elektronicznej legitymacji w celu wyrobienia karty rabatowej LOTOS. Członkowie naszej Organizacji którzy nie posiadają elektronicznej legitymacji niech wypełnią również wniosek na nią. W takim przypadku we wniosku o kartę LOTOS w pozycji nr ewidencyjny uczestnika 1 nic nie wpisujcie , nr zostanie uzupełniony po wyrobieniu legitymacji.

Wypełnione dokumenty prosimy przesyłać na nasz nowy adres :

NSZZ „Solidarność” w Castorama Polska Sp. z o.o. 59-900 Zgorzelec ul. Warszawska 1/101

Niebawem zostaną podpisane kolejne umowy partnerskie, o których będziemy informować na bieżąco.