CDO24 – OCHRONA PRAWNA DLA CZŁONKÓW ZWIĄZKU

Przedstawiciele Komisji Zakładowej NSZZ „Solidarność” w Castorama Polska Sp. z o.o. odbyli spotkanie z przedstawicielem firmy CDO24 zajmującą się obsługą prawną członków Związków Zawodowych. Poniżej zamieszczamy tabelę gdzie opisane są szczegóły oferty. Nasza organizacja przystąpi do współpracy i skorzysta z oferty firmy CDO24. Dzięki temu, każdy członek naszej Organizacji będzie mógł skorzystać z tej oferty. Po podpisaniu umowy z CDO24 , dla członków związku NSZZ „Solidarność” w Castorama Polska koszt usługi wyniesie jedyne 2 zł miesięcznie, resztę będzie pokrywał Związek. Docelowo planujemy aby dla członków związku usługa była bezpłatna. Najprawdopodobniej z usługi będą mogli skorzystać Pracownicy niebędący  członkami Związku, oczywiście licząc się z opłatą około 20zł miesięcznie (płatne za rok z góry). W celu stworzenia listy osób chętnych będziemy się kontaktowali z członkami związku, a na ich skrzynki pocztowe zostaną rozesłane informacyjne maile. Oczywiście te osoby które są zainteresowane usługą , a chcą nam ułatwić to mogą się zadeklarować pisząc e-maila. Uważamy że przedstawiona oferta jest bardzo korzystna, ponieważ żyjemy w czasach gdzie pomoc prawna jest nam potrzebna na każdym kroku. A dzięki tej usłudze i ochronie prawnej będziemy mogli skorzystać z pomocy w każdej sprawie począwszy od otrzymania informacji , przez otrzymanie wzoru pisma , pozwu lub interpretacji , napisania pism np. reklamacyjnego do sklepu , otrzymanie auta zastępczego po reprezentowanie w sądzie .

 

Ochrona prawna Oferujemy ochronę prawną 24h/ 7dni
Kontakt Telefoniczny, mailowy, w przypadku spraw sądowych bezpośredni.
Zasady kontaktu Każdy z klientów otrzymuje indywidualną kartę, która umożliwia bezpośredni kontakt z mecenasem. Mecenas jest dostępny pod telefonem 24h/7dni. Najistotniejsza jest natychmiastowa pomoc w chwili zdarzenia. Ideą tej  działalności jest to, że w chwili problemu można od razu kontaktować się z pomocą prawną. Pozwala to uniknąć niepotrzebnych problemów.
Zakres pomocy prawnej 1.      Doraźna pomoc prawna w chwili zdarzenia.

2.      Analiza dokumentacji przez mecenasa specjalizującego się w danym zagadnieniu prawnym.

3.      Przygotowanie wzoru pisma na podstawie przedstawionych faktów.

4.      Konsultacje z całości zagadnień prawnych obowiązujących na terenie RP.

5.      Przesłanie pism prawnych oraz umów powszechnego obrotu.

6.      Oferujemy przygotowanie wszelakich dokumentów niezbędnych dla naszego klienta, takich jak wezwania do zapłaty, sprzeciwów, pełnomocnictw i tp.

7.      Udzielanie pełnej informacji o orzecznictwie w zakresie poruszanego problemu prawnego.

8.      Wskazanie danych adresowych sądów, kancelarii  w pobliżu zamieszkania klienta na jego prośbę.

9.      Objęcie ochroną prawną członków rodziny

10.  Kwestie kodeksu drogowego, sprawy ubezpieczeniowe są prowadzone również w postępowaniach sądowych, w ramach pakietu.

11.  Objęcie ochroną prawną najbliższych: małżonkowie, dzieci, konkubenci, partnerzy.

Ograniczenia Oferujemy nie ograniczony dostęp do ochrony prawnej. Nielimitowana liczba porad telefonicznych. Nielimitowana liczba przygotowanych pism dla klienta.
Dodatkowe możliwości 1.      Samochód zastępczy na terenie całego kraju w ramach projektu. W przypadku gdy nastąpi zdarzenie drogowe w ramach ubezpieczenia, każdy członek związku zawodowego otrzymuje samochód zastępczy. Samochód jest dostarczany we wskazane miejsce przez klienta i na wskazaną godzinę. Samochód jest zatankowany wyczyszczony i w tym samym stanie jest odbierany po zamknięciu sprawy.

2.      W ramach naszej floty samochodowej można na preferencyjnych warunkach wypożyczyć samochody. Cena wypożyczenia samochodu jest uzależniona od zdeklarowanego okresu oraz klasy samochodu jakim jesteśmy zainteresowani.

3.      Wszelkiego rodzaju ubezpieczenia (przygotowywane według potrzeb)

4.      Pomoce drogowe, holowniki

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Pin It on Pinterest

Scroll Up