ZFŚS – wyjaśnienie i GRUPA NA FB

Tak jak ostatnio informowaliśmy w ostatnim poście został ustalony podział środków socjalnych na najbliższy rok. W sprawie został wydany wspólny komunikat Związku i Pracodawcy. Jednak z pojawiającymi się zapytaniami po zasileniu kont na Beneficie , wyjaśniamy.

Tabela dofinansowań i świadczeń jest taka sama jak w zeszłym roku poza Benefitem, bo będzie on funkcjonował trochę inaczej. Na chwilę obecną każdy Pracownik otrzyma zasilenie po 72pkt. (aby nie wygasły aktywne karty MutliSport) i do sierpnia będą trwały rozmowy i prace nad technicznymi rozwiązaniami. Natomiast od sierpnia będzie można zdecydować co robimy z resztą środków, czy decydujemy się na  benefit, czy o tą kwotę  zwiększamy dofinansowanie do wypoczynku.  Mamy nadzieję, że ten komunikat wyjaśnia wszystkie wątpliwości. W razie jakichkolwiek dodatkowych pytań służymy pomocą : castosolidarnosc@op.pl , 663881545 , https://www.facebook.com/solidarnosc.castorama/

W porozumieniu z innymi Organizacjami Związkowymi „Solidarności” należącymi do Sekcji Handlu powstała na Facebooku Grupa „PRACOWNICY HANDLU” gdzie administratorzy (przewodniczący OZ) będą umieszczali informacje z sektora handlu. Grupa powstała na potrzebę przepływu informacji pomiędzy pracownikami związanymi z handlem. Chcemy na niej przekazywać pracownikom te dobre i złe informacje z naszych zakładów pracy. Zależy nam na jak największym zasięgu, dlatego prosimy aby każdy dodawał kolejnych znajomych związanych z pracą w handlu, ci co nie chcą mogą grupę opuścić. Osoby chętne do przystąpienia do grupy mogą wysłać prośby o dodanie do listy członków.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Pin It on Pinterest

Scroll Up